Dr Tomasz Wagner

Jestem właścicielem NZOZ Perfect-dent, renomowanego gabinetu stomatologicznego w Słupsku. W 1991 roku ukończyłem studia na wydziale Stomatologii w Akademii Medycznej w Gdańsku. W 1998 roku uzyskałem specjalizację z zakresu chirurgii stomatologicznej. Od roku 1992 prowadzę własną Praktykę lekarską, którą w roku 2003 przekształciłem w klinikę Perfect-dent.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w polskich i międzynarodowych kongresach i szkoleniach, głównie z zakresu implantologii stomatologicznej. W roku 2009 otrzymałem Certyfikat (Certyficate in Oral Implantology) z zakresu implantologii stomatologicznej przyznawany przez prestiżowy Niemiecki Uniwersytet J.W. Goethego we Frankfurcie nad Menem.

W latach 2013-2014 byłem uczestnikiem programu MPI Implant Prosthodontics Program odbywającym się w Mediterranean Prosthodontic Institute w Hiszpani zakończony certyfikatem na Uniwersytecie w Karolinie Północnej w Stanach Zjednoczonych. Ukończyłem również kursy w zakresie stosowania kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej (botox) i fibryny bogatopłytkowej w medycynie estetycznej.

Jestem członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSIS) oraz Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE).

W dbaniu o piękne i zdrowe zęby pomaga nowoczesna technologia, w tym Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu DSD (Digital Smile Design). Dzięki niemu w ciągu kilkunastu minut przedstawię wymarzony uśmiech.

Jestem nie tylko specjalistą w swojej dziedzinie, ale również zwolennikiem aktywnego spędzania wolnego czasu. Pasjonatem kitesurfingu, żeglarstwa, jazdy rowerem górskim i narciarstwa skiturowego.

wagner.JPG

Najnowsza technologia CAD/CAM CEREC

Komputerowe wspomaganie projektowania i wytwarzania.
Korona w jeden dzień? To możliwe.

perfect-dent-stomatologia-estetyczna-i-implantologia-68.jpg

 

Nowoczesny sprzęt

Znieczulenie komputerowe

Wykwalifikowany zespół lekarzy

perfect-dent-stomatologia-estetyczna-i-implantologia-65.jpg

 

Bezbolesne zabiegi

Wysoka jakość usług

Profesjonalizm, komfort, estetyka