Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Stomatologia estetyczna i implantologia

Laser

Laseroterapia zrewolucjonizowała współczesne leczenie w gabinecie stomatologicznym. Leczenie z wykorzystaniem lasera jest dużo bardziej komfortowe dla Pacjenta, ponieważ nie towarzyszy mu ból ani krwawienie. Laser Biolase EpicX wykorzystywany jest e podczas zabiegów wykonywanych w obrębie tkanek miękkich.

Lasery amerykańskiej marki Biolase są szczególnie cenione przez stomatologów na całym świecie. Ich niekwestionowanym atutem jest możliwość wyboru odpowiedniej mocy, dzięki czemu zmniejsza się inwazyjność zabiegu. Lasery stomatologiczne pozwalają na wykonanie większości zabiegów w obrębie jamy ustnej i wykazują działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, bakteriobójcze i stymulujące tkanki do odnowy.

Laserów diodowych Biolase EpicX z powodzeniem używa się ich przy operacjach chirurgicznych, w terapii periodontologicznej, protetyce, implantologii, a nawet w stomatologii estetycznej do wybielania zębów.

2019-12-06 Usługi
back to top