Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Stomatologia estetyczna i implantologia

Wybielanie zębów

Atrakcyjny wygląd to przede wszystkim piękny uśmiech. Osoby uśmiechnięte, pokazujące ładne, białe, zdrowe i "kompletne" zęby są postrzegane jako sympatyczniejsze i ładniejsze. Badania psychologiczne dowiodły, że osoby o pięknym uśmiechu z większą łatwością znajdują pracę lub zawierają lepsze kontrakty, ponieważ wydają się być bardziej szczere niż osoby nieuśmiechające się lub robiące to nie pokazując zębów. Szeroki uśmiech na całym świecie, począwszy od ludów prymitywnych na Nowej Gwinei do wysokoindustrialnych państw zawsze jest oznaką przyjazności, spontaniczności i szczęścia. Braki w uzębieniu lub brzydkie, przebarwione, zniszczone zęby powodują, że "zawężamy" uśmiech, starając się ukryć wady.

Zapraszamy do naszej Praktyki, a my zadbamy, żeby Państwa zęby były piękne a uśmiech radośniejszy. Bardzo prostym i skutecznym sposobem na upiększenie naszego uśmiechu jest wybielanie zębów. Oczy i zęby są najbardziej zauważaną częścią twarzy. Bez wątpienia każdy chciałby mieć lśniące, białe zęby, zamiast matowych i żółtych. Do 18 roku życia prawie każdy może pochwalić się białymi zębami. Jednak upływający czas, papierosy, kawa, herbata, czerwone wino i leki skutkują zmianami na zębach, powodując, że stają się one żółte i tracą swój blask.

W naszej ofercie wykonujemy zabieg wybielania zębów w gabinecie przy użyciu lasera Biolase i metodą domową nakładkową.

2019-12-06 Usługi
back to top